top of page
Treningstilbud
Turnaktivitet og Dans

Turn og danse kurs for gutter og jenter fra 1. til 7. klasse.

Kursene vil foregå på Bygdøy skole og på Bygdøyhus.

Alle må være medlem av Bygdø IL for å være med på kurset.

Tips:

  • Ny bruker – Gjelder dersom du eller en av barna dine ikke er medlem av Bygdø IL eller annen klubb allerede.

  • Logg inn – Dersom du eller barnet ditt er medlem av Bygdø IL eller annen klubb. (Da har du allerede en bruker i MinIdrett. Har du glemt passord kan du enkelt opprette nytt)

  • Har du problem med innmelding i MinIdrett ring:
    Ingrid Solberg på 91391287

BYGDØ IL «TURNAKTIVITET OG DANS» Vår 2024

 

 

FORELDRE & BARN

 

Tors 16.15-17.00 (Født 2019/2020) Bygdøhus
https://www.letsreg.com/no/event/foreldre_barn_varkurs_2024_11042024

 

BARNEGYM

Man 16.15-17.00 (FØDT 2018) Bygdøhus

https://www.letsreg.com/no/event/barnegym_varkurs_2024_08042024

 

Tors 17.00-17.45 (FØDT 2018/2019) Bygdøhus
https://www.letsreg.com/no/event/barnegym_torsdag_varkurs_2024_11042024

 

 

 

TURN:

1.klasse man 17.00 -17.45 (Bygdøhus)

https://www.letsreg.com/no/event/turn_1klasse_varkurs_2024_08042024

 

1.klasse man 17.45-18.30 (Bygdøhus)

https://www.letsreg.com/no/event/turn_1klasse_varkurs_2024_08042024

 

2.klasse tirs 17.00-18.00 (Skolen, gymsal))
 https://www.letsreg.com/no/event/turn_tirsdag_varkurts_2024_09042024

 

2.klasse tirs 18.00-19.00 (Skolen, gymsal)
 https://www.letsreg.com/no/event/turn_tirsdag_varkurts_2024_09042024

 

3klasse tors 15.30-16.15 (Bygdøhus, Idrettshallen)

https://www.letsreg.com/no/event/turn_3klasse_varkurs_2024_11042024

 

4.klasse tirs 16.00-17.00 (Skolen, Gymsal)

https://www.letsreg.com/no/event/turn_4klasse_varkurs_2024_09042024

 

5.klasse man 15.00-16.00 (Bygdøhus)

https://www.letsreg.com/no/event/turn_5og_6klasse_varkurs_2024_08042024

 

6.klasse man 15.00-16.00 (Bygdøhus)

https://www.letsreg.com/no/event/turn_5og_6klasse_varkurs_2024_08042024

 

 

 

 

TENNISTURN 7.klasse:

https://www.letsreg.com/no/event/tennisturn_varkurs_2024_08042024

 

 

PARKOUR

3.klasse ons 13.45-14.30 (Bygdøhus)

https://www.letsreg.com/no/event/parkour_varkurs_2024_10042024

 

4.-5.klasse ons 14.30-15.15(Bygdøhus)

https://www.letsreg.com/no/event/parkour_varkurs_2024_10042024

 

 

RYTMISK GYMNASTIKK

1.klasse man 17.45-18.30 (Bygdøhus)

https://www.letsreg.com/no/event/rg_1klasse_varkurs_2024_08042024

 

2.klasse man 16.15-17.00 (Bygdøhus)

https://www.letsreg.com/no/event/rg_2klasse_varkurs_2024_08042024

 

3.klasse man 16.15-17.00 (Bygdøhus)

https://www.letsreg.com/no/event/rg_3klasse_varkurs_2024_08042024

 

4.klasse man 14.15-15.15 (Bygdøhus)

https://www.letsreg.com/no/event/rg_4_og_5klasse_varkurs_2024_08042024

 

5.klasse man 14.15-15.15 (Bygdøhus)

https://www.letsreg.com/no/event/rg_4_og_5klasse_varkurs_2024_08042024

 

 

DANS

Barnedans «Ballerina» tors 16.15-17.00 (FØDT 2018) (Dansestudio Bygdøhus)

 https://www.letsreg.com/no/event/barnedans_ballerina_musical_varkurs2024_11042024

 

1.-2.klasse «Ballerina og Musical» tors 17.00-17.45 (Dansestudio Bygdøhus)

https://www.letsreg.com/no/event/dans_musical_varkurs_2024_11042024

 

 

4.-5.klasse Dans tors 17.45-18.30 (Dansestudio,Bygdøhus)

https://www.letsreg.com/no/event/dans_4-5klasse_varkurs_2024_11042024

 

6. og 7.klasse ons 14.30-15.30 (Bygdøhus, Idrettshallen)

https://www.letsreg.com/no/event/dans_6-7klasse_varkurs_2024_10042024

 

 

Ta gjerne kontakt dersom dere har spørsmål!

Stine Ø Aamodt: ostine@online.no

 

 

Mvh

Stine Østvold Aamodt

Ansvarlig Turnaktivitet & Dans, Bygdø IL

bottom of page